W dniach od 06 do 09.08.2015r. odbył się już VIII Piknik Entuzjastów Harley Davidson.

Pierwszego dnia impreza odbywała się na terenie miasteczka Western City gdzie odbyły się eliminacje Festiwalu Ikony Rocka . Jury któremu przewodniczył znany Polski muzyk Maciej Dłużniewski , laureat PAGE zagrał jako nagrodę koncert główny przed Piotrem Nalepą. W kolejnym dniu impreza przeniosła się już na Stok Relax przy Dworze Liczyrzepy gdzie od wczesnych godzin rannych można było zakupić koszulki i inne atrybuty zlotowe upoważniające do brania udziału w losowaniu nagród i wstępu do strefy VIP. Dodatkowo na terenie pikniku można było zaopatrzyć się na wielu stoiskach w różnego rodzaju ciuchy motocyklowe i nie tylko. Zimne piwo i tradycyjne potrawy grilowe królowały aż do końca imprezy. W piątek odbyły się eliminacje do IV Mistrzostw Polski w Wolnej Jeździe, a sobotę finał mistrzostw , który wygrał Tomasz Kubiczek. Pierwsze trzy miejsca premiowane były zagranicznymi wycieczkami do Hiszpanii , Francji i Włoch.

Głównym punktem programu całego pikniku była PARADA MOTOCYKLISTÓW, w której wzięło udział ponad 360 maszyn. Parada rozpoczęła się tradycyjnie z pod Białego Jaru, wiodła poprzez rynek gdzie nasz President w imieniu organizatorów wręczył koszulki klubowe drużynie siatkarskiej z Zespołu Szkół w Karpaczu. Atrakcjami Imprezy były liczne koncerty. Jako pierwszy wystąpił PAGE LAUREAT KONCERTU IKONY ROCKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO Tadeusza Nalepę , potem syn Miry Kubasińskiej i Tedeusza Nalepy – Piotr Nalepa Breakout Tour zagrał cudowny koncert następnie wystąpił Klodi, Tadeusz Nalepa Tribute& Jary Jaryczwski OZ, Antyradio Coverband który wdzięcznie przygrywał dodając emocji w losowaniu Harleya.

Oczywiście można było skorzystać z jazdy testowymi motocyklami Harley Davidson, Indian i Victory a wieczorami poszaleć na imprezach w Dworze Liczyrzepy gdzie DJ Janek dowodził do rana. Głównymi nagrodami podczas sobotniego losowania był Harley Davidson „na zawsze” oraz Harley Davidson na weekend. Motocykl Harley pojechał do znanego zlotowicza do Stargardu Szczecińskiego .

W sobotę podczas uroczystego obiadu Klubowego HCWP w Hotelu Relax zostały wręczone pełne barwy klubowe dwóm Prospektom, nastąpiło omówienie Pikniku oraz podziękowanie Sponsorom. W obiedzie brał też udział nasz Dealer i założyciel Józef Biegaj, który podsumował działanie Chapteru na przełomie kilku ostatnich lat oceniając go jako wspólny sukces .

Z opiniami o naszym Pikniku można zapoznać się na:

oraz

http://youtu.be/h5Yv5V2VWGc