W dniach 01-04.08.2019 w Karpaczu obył się kolejny, już XII piknik miłośników marki Harley Davidson. W imprezie wzięło udział kilka tysięcy motocyklistów i kilkanaście tysięcy sympatyków. Strefę klubową zorganizowaliśmy w okolicy bramy Harley Street, co pozwoliło nam witać wszystkich zmotoryzowanych uczestników zlotu. Pogoda wbrew wszelkim prognozom i tym razem dopisała. Można było wybrać się indywidualnie na przejażdżkę po okolicznych górach lub pojechać na zorganizowaną wycieczkę szlakiem zabytków dolnego śląska. Można było obejrzeć pokazy  dryftu i „palenia gumy” na harley-u i uczestniczyć w konkursach np. wolnej jazdy. A wieczorami można było pobawić się na koncertach i dyskotekach. Kulminacyjnym momentem były licytacje na cele charytatywne. Zbieraliśmy pieniądze na leczenie Tomasza Golloba i  dwunastoletniej Patrycji.

W piątek podczas uroczystej kolacji wręczyliśmy Beacie i Jarkowi pełne „barwy klubowe” oraz przyjęliśmy Marka w poczet kandydatów.

Mimo naszego dużego zaangażowania w  imprezę, wszyscy super  bawiliśmy się spędzając czas w naszej motocyklowej rodzinie.

Do zobaczenia za rok.